2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Suceava
  6. Reprezentanti vanzari - Suceava
Postat 20 mai 2024

Reprezentant comercial produse decorative PAL și accesorii de mobilier

Localizare

Suceava

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Angajăm Reprezentant comercial produse decorative PAL și accesorii de mobilier zona Rădăuți

Candidatul Ideal:

- Persoană dinamică, organizată, responsabilă, orientată către client și atingerea obiectivelor;

- Abilități de comunicare și negociere;

- Experiență în vânzări de minim 1 an;

- Studii medii/ superioare;

- Cunostințe operare PC (Word; Excel);

- Permis de conducere categoria B;

- Cunoașterea produselor de PAL melaminat și a accesoriilor pentru mobilă.

Descrierea jobului:

Responsabilități:

- Administrarea și dezvoltarea portofoliului de clienți pe zona alocată.

- Vizitarea clienților conform foaie de traseu

- Acordă consultanță privind caracteristicile produselor.

- Asigură analiza pieței și monitorizarea concurenței.

- Asigură realizarea și implementarea strategiei de vânzări a produselor în conformitate cu politica comercială a firmei.

- Raportarea activității prin completarea corectă a rapoartelor de activitate și a bazei de date interne.

- Cunoașterea produselor decorative: PAL melaminat, blaturi de lucru, canturi și accesorii de mobilier.

Localitate

Suceava,

Suceava

Suceava
ID: 270484124