2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bihor
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Oradea
Postat 09 aprilie 2024

Reglor - proces indoire

Salariu

5 550 - 7 215 lei

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Necesita munca in ture de noapteDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 5

Descriere

Candidatul Ideal

  • Studii medii;

  • Spirit de observație foarte dezvoltat;

  • Comportament impecabil, capacități morale și umane, limbaj adecvat în relațiile cu colegii/colaboratorii;

  • Experienta intr-o pozitie similara;

  • Aptitudine mecanică ridicată;

  • Experienta in domeniul automotive reprezinta avantaj;

  • Abilitati bune de comunicare si relationare;

  • Cunostinte de operare PC.

Descrierea jobului

  • organizarea, conducerea si controlarea activitătii de productie în timpul schimbului în aria din subordine (responsabil de utilizarea eficientă a echipamentelor si fortei de muncă );

  • responsabil pentru avizarea calitativă a produselor;

  • cunoasterea planului de productie si luarea tuturor măsurilor pentru realizarea si chiar depăsirea lui în conditiile cerute (Calitate, Cantitate, Termene limită, Cheltuieli);

  • instruirea noilor operatori angajati aflati în subordine;

  • implementare sistemului celor 5S(Ordine,Disciplina,Standarizare,Sortare,Curatenie)

  • folosirea sistemului de tip KANBAN

  • asigurarea intretinerii si pregatirii sculelor pentru productie;

  • pariciparea activa la programul de intretinere preventiva a echipamentelor si intretinerea lor conform instructiunilor de lucru;

  • cunoasterea , operarea si reglarea masinilor din aria de productie aflata in subordine;

Beneficii:

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;

  • Prime de sarbatori si ocazii speciale;

  • Posibilitati de promovare in cadrul companiei;

  • Bonus de recomandare;

  • Bonus de evaluare anuala in functie de performante;

  • Bonus de prima angajare;

  • Bonus de productivitate si calitate;

  • Bonus de prezenta;

  • Bonus de vacanta;

  • Plata orelor suplimentare;

  • Spor de noapte;

  • Spor de weekend;

  • Incarcare abonament OTL sau card combustibil;

  • Asigurare transport pe rute externe;

  • Tichete de masa in valoare de 40 Ron pe zi;

  • Consultatii medicale la angajare/periodic;

  • Echipament de lucru si protectie.

  • Posibilitatea implicarii in activitati de divertisment si evenimente in sprijinul comunitatii locale in timpul programului de lucru si finantate de catre companie;

  • Posibilitatea de a accesa serviciile e-learning de pe platforma onLearn;

  • Bookster - acces la sistemul de imprumut carti prin biblioteca virtuala;

Descrierea companiei

SMA Metalltechnik este un furnizor inovator de dimensiuni medii, pentru sistemele de țevi din industria auto. Un partener de încredere atunci când este vorba de sisteme de țevi pentru medii lichide sau gazoase (țevi frigorifice, apă, aer și ulei). Peste 1000 de angajați lucrează pentru SMA Metalltechnik în patru locații din întreaga lume. Combinăm flexibilitatea unei companii de dimensiuni medii cu performanțele economice ridicate ale unei companii de producție aliniate industrial.

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 268764797