2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bihor
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Oradea
Postat 15 aprilie 2024

Reglor Masini si Utilaje in Oradea

Salariu

5 500 - 6 500 lei

Localizare

Oradea

Full time

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)

Descriere

Candidatul Ideal

• Studii medii;

• Experienta intr-o pozitie similara;

• Aptitudine mecanică ridicată;

• Cunostinte de operare PC.

Descrierea jobului

• Se asigura ca postul de lucru este pregatit pentru fabricatie;

• Responsabil de optimizarea reglajelor mașinilor și supravegherea lor permanent;

• Menține și supravegheaza buna funcționare a echipamentelor și utilajelor din dotare în parametrii impuși, semnalează orice fel de problemă apărută la acestea;

• Controleaza si asigura productia calitativa a pieselor produse;

• Răspunde de buna executare a lucrărilor repartizate de către șeful ierarhic;

• Instruirea operatorilor.

• Respectarea normelor de 5S la postul de lucru;

Beneficii:

• Salariu brut intre 5500 - 6500 lei

• Prima de angajare 700 lei net

• Tichete de masa 40 lei/zi

• Prime de sarbatori si ocazii speciale;

• Posibilitati de promovare in cadrul companiei;

• Bonus de recomandare;

• Bonus de evaluare anuala in functie de performante;

• Bonus de productivitate si calitate;

• Plata orelor suplimentare;

• Spor de noapte;

• Spor de weekend;

• Incarcare abonament OTL sau card combustibil;

• Asigurare transport pe rute externe;

• Consultatii medicale la angajare/periodic;

• Echipament de lucru si protectie.

• Posibilitatea implicarii in activitati de divertisment si evenimente in sprijinul comunitatii locale in timpul programului de lucru si finantate de catre companie;

• Posibilitatea de a accesa serviciile e-learning de pe platforma onLearn;

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 257334342