2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bihor
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Oradea
RED SEVENS
Postat Azi la 05:29

Red Sevens angajează Ajutor Electrician

Localizare

Oradea

Full time

Program de munca: Program normal

Descriere

Red Sevens angajează Ajutor Electrician!

Suntem în căutarea unui ajutor electrician specializat în întreținerea și repararea instalațiilor electrice din

sălile noastre de joc, amplasate în Oradea, cu posibilitatea de a face deplasări temporare în celelalte

șase județe în care compania noastră are activitate.

Descrierea postului:

Instalează instalații electrice noi în locațiile viitoare și în cele aflate în proces de renovare;

Realizează modificări în instalațiile electrice ale locațiilor aflate în reamenajare sau extindere;

Execută instalarea rețelelor de comunicații (UTP);

Efectuează lucrări de reparații și întreținere la instalațiile electrice și la iluminatul cu LED-uri;

Asigură montajul, service-ul și mentenanța instalațiilor de joasă tensiune, corpurilor de iluminat, benzilor

LED și a componentelor acestora;

Realizează verificarea și mentenanța periodica a tablourilor electrice ale locațiilor;

Intervine prompt în caz de avarii electrice;

Lucrează cu tensiuni joase și foarte joase (230V/400V AC și 12V/24V DC).

Așteptările noastre sunt următoarele:

Studii medii tehnice în domeniul electric sau absolvirea unui curs de calificare în domeniul electric;

Deținerea permisului de conducere categoria B.

Cunoștințe solide în interpretarea desenelor tehnice/electrice;

Abilități tehnice excelente, capacitate de lucru în echipă, perseverență, flexibilitate și seriozitate;

Dorința și capacitatea de a învăța și de a se adapta la noile tehnologii și proceduri din domeniu;

Disponibilitate pentru deplasări;

Experiența anterioară în domeniul electric reprezintă un avantaj;

Deținerea unei autorizații de la ANRE este considerată un avantaj;

Cunoașterea limbii maghiare este considerată un avantaj.

Beneficii oferite:

Pachet salarial motivant, cu posibilitate de creștere în urma evaluărilor periodice;

Tichete de masa;

Acces gratuit la servicii medicale pentru tine și familia ta;

Program flexibil;

Mediu de lucru plăcut și dinamic;

Asigurarea echipamentului necesar pentru desfășurarea activităților

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 269037837