2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Arges
  6. Contabilitate - Pitesti
Postat 30 aprilie 2024

Red Fast Logistics angajeaza Operator calculator- facturare

Localizare

Pitesti

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO33789785

Descriere

Candidatul Ideal

  • Studii economice universitare constituie un avantaj;

  • Cunostinte de operare program contabilitate SAGA constituie un avantaj;

  • Spirit de echipa;

  • Initiativa, proactivitate, orientare catre lucrul cu cifre;

  • Orientare catre client;

  • Abilitati de negociere;

  • Abilitati de comunicare si relationare;

  • Persoana fara alte obligatii personale: job secundar sau firma proprie;

Descrierea jobului

  • Evidenta clienti;

  • Facturare;

  • Contabilizarea facturilor de intrare;

  • Verifica corectitudinea documentelor de livrare (transport);

  • Locul de munca se afla in Pitesti, Arges.

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 269190235