2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bucuresti - Ilfov
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Chitila
Postat 27 mai 2024

TOPCON ROMANIA Recrutare Inginer de Teren

Localizare

Chitila

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 38913026

TOPCON ROMANIA (sisteme de topometrie si controlul utilajelor de constructii) recruteaza:

Responsabilitati:

1. Realizarea interventiilor tehnice, conform calendarului zilnic/saptamnal/lunar

2. Pregatirea materialelor necesare (scule, echipamente, piese, etc)pentru interventiile la clienti

3. Realizarea interventiilor conform cerintelor tehnice ale producatorilor si departamentului tehnic

4. Completarea fisei de interventii tehnice conform interventie realizata

5. Raportarea problemelor tehnice intalnite la clienti si identificarea de solutii pentru remedierea lor

Cerinte:

1. Minim 3 ani experienta tehnica, dovedita de preferat in service de utilaje sau masini de constructii

2. Cunoasterea proceselor tehnologice si de reparatii

3. Cunoasterea si identificarea sculelor si echipamentelor necesare interventiilor tehnice

4. Disponibilitate pentru deplasari

5. Organizat, gandire analitica si atent la detalii

6. Limba Engleza minim nivel mediu

5. Permis de conducere cat.B

Beneficii:

Pachet salarial copetitiv + bonusuri de performanta

Prime Paste/Craciun

Mediu de lucru dinamic si in continua dezvoltare

Cursuri tehnice de specializare

Oportunitatea de crestere si dezvoltare, intr-o companie in continua expansiune

Nu este necesara experienta in domeniu, dezvoltarea profesionala fiind asigurata de companie prin sistemul de pregatire tehnica!

Localitate

Chitila,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Chitila
ID: 270796301