2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Ilfov
  7. Reprezentanti vanzari - Chitila
Postat 27 mai 2024

Recrutare Manager Vanzari

Localizare

Ilfov, Chitila

Nivelul de studii: AbsolventComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 38913026

Societatea noastra recruteaza Manager de vanzari cu experienta in vanzari, de preferat pe zona industriala, masini de constructii.

Principalele responsabilitati:

1. Promovarea catre clienti a produselor din portofoliul companiei

2. Realizarea planului de vanzari

3. Monitorizarea implementarii contractelor comerciale, si derularii acestora

4. Vizite la clienti, negociere si agreere preturi

5. Intocmirea rapoartelor de vanzari

6. Raspunde pentru formarea si dezvoltarea departamentului de vanzari

Cerinte:

1. Minim 3 ani experienta in vanzari (prezinta un avantaj experienta pe segmentul de masini si utilaje)

2. Abilitati de comunicare si relationare interpersonala, abilitati de cunoastere a tehnologiei, vanzare si negociere

3. Initiativa, responsabilitate, integritate, lucru in echipa si organizare

4. Disponibilitate deplasari in tara pentru vizite la clienti

5. Permis de conducere cat.B

Beneficii:

1. Salariu motivant

2. Bonusuri de performanta

3. Masina de serviciu

4. Laptop, telefon

5. Card de cheltuieli pe companie

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Chitila
ID: 270781701