2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Timis
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Timisoara
Postat 29 aprilie 2024

Recrutăm Mecanic în Timișoara

Localizare

Timisoara

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2

Recrutăm rolul de Mecanic pentru clientul nostru, o companie românească fondată în anul 1928 și mândră că o companie de familie a devenit lider mondial în producția de bețe din lemn pentru industria alimentară (bețe pentru înghețată, bețe pentru cafea, bețe pentru frigărui).

Detalii rol:

  • Locație: Timișoara, Str. Ion Ionescu De La Brad, Jud. Timiș.

  • Program de lucru inegal, 12/24 - 12/48.

  • Număr roluri disponibile: 2.

Profilul tău:

  • Ai absolvit un liceu tehnic (obligatoriu), facultatea reprezintă un avantaj;

  • Ai experiență într-un domeniu similar;

  • Știi să utilizezi diverse unelte și ai competențe în zona de mecanică/pneumatică domeniul producție;

  • Ai minime competente digitale (utilizare telefon smart, PC etc.);

  • Îți place să lucrezi în echipă, ai îndemânare, precizie, rigurozitate și perseverență;

  • Ești o persoană responsabilă și ai capacitatea să gestionezi diverse situații dificile.

Atribuțiile tale:

  • Execuți sarcinile prezentate în instrucțiunile de lucru și schemele sau instrucțiunile mașinii.

  • Respecți termenii de execuție, calitatea și cantitatea lucrărilor pe care le ai spre execuție.

  • Folosești cu discernământ și justifici utilizarea materialelor consumabile specifice.

  • Intervii la utilaje ori de câte ori este nevoie.

  • Urmezi planul de mentenanța preventivă.

  • Răspunzi de intervențiile pe care le realizezi.

  • La nevoie vei utiliza și aparatul de sudură.

  • Asiguri sprijin echipei ori de câte ori este nevoie.

  • Completezi fișele de intervenție la mașină.

  • Respecți termenele pentru proiectele tale.

Beneficiile tale:

  • Tichete de masă în valoare de 40 de lei pentru fiecare zi lucrată.

  • Asigurare medicală pentru angajat și familie (soț, soție, copii) la clinicile Medici’s.

  • Asigurare de viață pentru angajat.

  • Prime de: Crăciun, Paște, Vacanță (calculat la nr. luni lucrate în ultimele 12 luni).

  • Pachete copii Crăciun.

  • Ghiozdane pentru începerea școlii pentru copii de la gimnaziu.

  • 7 card pentru activități sportive.

Nu ezita să ne contactezi și să ceri mai multe detalii despre rol.

Doar candidații ce aplică avand un CV complet actualizat, vor fi luați în considerare pentru interviu.*

*Doar candidații ce întrunesc criteriile specifice acestui rol vor fi contactați de către echipa noastră. Pentru că ne dorim să existe procese de recrutare transparente, menționăm că timpul mediu de răspuns este de aproximativ două săptămâni, iar detaliile legate de alte beneficii și partea salarială completă vor fi comunicate candidaților în prima etapă a procesului de recrutare.

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 268888754