2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Sibiu
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Sibiu
Postat 24 aprilie 2024

Recrutăm lucrător comercial și vanzator

Salariu

1 - 2 lei

Localizare

Sibiu

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaProgram de munca: Program flexibil

E&E SOLUTIONS S.R.L cu sediul in Sibiu, recrutează pentru clientul său, un magazin tradițional cu produse 100 % romanești, o doamnă, pentru postul de lucrător comercial, în Sibiu

Cerințe :

- orientare către client

- abilitați bune de comunicare

- responsabila, organizata

- experiența constituie un avantaj

Responsabilități :

- vânzarea produselor din magazin

- verificarea termenelor de valabilitate

- completarea rafturilor cu produsele necesare din magazie

Se oferă salariu de 3300 Ron NET + tichete de masă

Se decontează abonamentul Tursib

-abonament sala sport

-abonament medical

Programul de lucru este de 2 schimburi Schimbul I. 06:00 - 14:30 Schimbul II. 14:00 - 22:00

Se lucrează 2 weekend-uri pe luna

Pentru mai multe detalii contactați-ne telefonic, iar pe Whatsapp ne puteți scrie zilnic:

07********77 Luni - Vineri 09:00 – 17:00

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 268483511