2. Locuri de munca
  3. Personal medical
  4. Personal medical
  5. Personal medical - Suceava
  6. Personal medical - Suceava
Postat 21 mai 2024

Recrutam Asistent Medical Generalist

Salariu

3 300 - 6 000 lei

Localizare

Suceava

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: 28496495

Descriere

Alătură-te unei echipe de top în stomatologie!

Profilul Ideal:

Căutăm o persoană sociabilă, organizată și comunicativă, cu spirit de inițiativă și orientată spre obținerea de rezultate excelente

.Candidatul Ideal:

  •       Studii: Absolvent de studii postliceale sau universitare în domeniu - Asistent Medical Generalist.

  •       Certificări: Autorizație de liberă practică OAMMR.

  •       Avantaje: Experiența în domeniul medical este un plus.Competențe necesare:

    •       Integritate, corectitudine și devotament.

•       Rapiditate și precizie în executare, cu dexteritate manuală.

  •       Punctualitate, seriozitate și profesionalism.

•       Capacitatea de a învăța și de a te organiza eficient.

•       Abilități de comunicare non-conflictuală, orientare puternică spre nevoile pacienților.

      •       Disponibilitate pentru lucrul full-time, pe ture, de luni până vineri.

Descrierea jobului

  • Asigura suport pentru activitatea medicala.

  • Pregateste cabinetul, instrumentarul si verifica daca stocul de materiale in cabinet este complet.

  • Realizeaza toate procedurile necesare sterilizarii si se asigura ca procesul de sterilizare este realizat corect.

Ce oferim

  •      Stabilitate: Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.

  •     Remunerație: Salariu motivant, adaptabil în funcție de performanță.

 •    Suport: Training inițial pentru asistenți de stomatologie.

•   Beneficii suplimentare: Tichete de masă și tichete cadou, conform legislației.

 •  Confort: Coffee break room în cadrul firmei.

 •    Dezvoltare profesională: Acces la traininguri și formări profesionale.

  •    Carieră: Posibilități de promovare în cadrul organizației.

•   Beneficii pentru sănătate: Reduceri la serviciile stomatologice.

Despre Clinica Jadent

Cu peste 13 ani de activitate, Clinica Jadent este una dintre cele mai performante clinici stomatologice din județul Suceava, oferind tratamente moderne cu ajutorul aparaturii de ultimă generație.

Echipa noastră este formată din profesioniști tineri și deschiși, dedicați dezvoltării continue.

Localitate

Suceava,

Suceava

Suceava
ID: 269982343