2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Cluj
  6. Reprezentanti vanzari - Cluj-Napoca
Artemis Imobiliare
Postat 26 aprilie 2024

Recrutam Agent imobiliar - Artemis Imobiliare

Salariu

1 000 - 10 000 €

Localizare

Cluj-Napoca

Tip contract

Colaborare

Nivelul de studii: CalificatComision: Numai comisionNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 3

Cautăm agenți imobiliari cu experienta, pasionați și ambițioși pentru a se alătura echipei noastre. Suntem dedicați oferirii unor servicii de înaltă calitate clienților noștri și creării unei experiențe excepționale în domeniul imobiliar.

Responsabilitățile tale vor include:

- Prospectarea pieței imobiliare cu ajutorul bazei de date interne

- Evaluarea proprietăților imobiliare pentru vânzare sau închiriere

- Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții, inclusiv proprietarii de imobile și potențialii cumpărători/chiriași

- Organizarea și coordonarea vizionărilor și negocierilor între părți

Cerințe:

- Experiență anterioară în domeniul imobiliar sau în vânzări este obligatorie, minim 1 an.

- Abilități de comunicare și negociere

- Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona multiple proiecte simultan

- Dorința de a învăța și de a te dezvolta în domeniul imobiliar

- Permis conducere categoria B si deținerea unei mașini personale pentru activitatea de teren

Oferta noastră:

- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă entuziastă și motivată

- Remunerație competitivă, bazată pe performanță și comisioane de pana la 60% in functie de expriența în consiliere imobiliară.

- Oportunități de avansare în cadrul companiei pe măsură ce aceasta se dezvoltă

Dacă ești o persoană orientată către rezultate, îți dorești o carieră de succes în industria imobiliară,  și vrei să faci parte din echipa noastră te rugăm să ne contactezi sau să-ți depui CV-ul.

Îți mulțumim anticipat pentru interesul tău și te asigurăm că toate candidaturile vor fi tratate cu confidențialitate.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 260660584