2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bihor
  5. Alte locuri de munca - Oradea
Postat Azi la 08:17

Recruitment team

Salariu

2 500 - 3 000 lei

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 46763329

Descriere

Candidatul ideal Cerințe:

Studii

secundare sau superioare.

Experiență în vânzări și bune abilități de comunicare la telefon

Fire prietenoasă cu clienții

Nivel mediu de limba engleză;

Cunoștințe de operare pe calculator ( word, Excel, manipulare social median )

Abilități excelente de comunicare scrisă și verbală în limba română și engleză

Nivel ridicat de atenție la detalii

Capacitatea de a gestiona situații dificile.

Rezistență la stres, adaptabilitate, eficiență.

Disponibilitate de a lucra în echipă pe termen lung.

Abilități excelente de negociere

Studii juridice și de marketing, experiență în industria de recrutare a muncitorilor asiatici constituie un avantaj

Descrierea postului.

Responsabilități:

Contactarea clienților actuali și potențiali în vederea vânzării de produse și servicii conform campaniilor planificate și organizarea de întâlniri cu aceștia.

Contactarea clienților sau potențialilor clienți pentru buna derulare a contractelor și pentru upsell.

Oferă clienților informații despre serviciile oferite de companie , atât telefonic, cât și în timpul întâlnirilor de afaceri.

Respectă toate politicile și procedurile departamentului/societății.

Oferă clienților informații actualizate în mod regulat cu privire la stadiul serviciilor oferite de companie.

Redactează și semnează contractele de servicii cu clienții companiei.

Menține o evidență bună a contractelor de servicii și urmărește îndeaproape desfășurarea serviciilor prestate pentru a se asigura de buna desfășurare a acestora.

Ce oferim.

Salariu motivant + comision de vânzare.

Posibilități de creștere salarială și avansare în funcție.

Laptop de lucru.

Telefon de lucru

Formare în domeniul recrutării de personal din afara UE;

Compania noastră oferă un mediu de susținere și prietenos în care toate vocile sunt ascultate. Ne plac ideile noi și schimbările. Știm cum să remunerăm angajații implicați și ne dorim să evoluăm împreună.

Aplicaț

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 267509276