2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal receptie si administratie
  5. Personal receptie si administratie - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal receptie si administratie - Bucuresti
  7. Personal receptie si administratie - Sectorul 4
angajari.twentytopmodels
Postat Azi la 13:22

Recepționistă TwentyTopModels

Salariu

4 000 - 6 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalRecrutare la distantaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 49740567

TwentyTopModels caută o persoană prietenoasă și organizată pentru a ocupa poziția de Receptionistă în biroul nostru central. Dacă ești o persoană orientată către detalii, comunicativă și dornică să faci parte dintr-o echipă dinamică, aceasta ar putea fi o oportunitate excelentă pentru tine!

Responsabilități:

  • Primirea și îndrumarea vizitatorilor într-un mod profesionist și prietenos.

  • Răspunderea la apeluri telefonice și la e-mailuri, redirecționând corespunzător solicitanții către departamentele relevante.

  • Gestionarea corespondenței și a pachetelor primite.

  • Programarea întâlnirilor și a rezervărilor pentru spațiul de întâlniri.

  • Menținerea curățeniei și a aspectului ordonat al zonei de birouri.

Cerințe:

  • Experiență anterioară într-un rol similar de receptionistă sau în domeniul serviciilor cu clienții este un avantaj.

  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă, în limba română și, ideal, în limba engleză.

  • Capacitatea de a gestiona multiplele sarcini în același timp, cu atenție la detalii.

  • Abilități bune de organizare și prioritizare a sarcinilor.

  • Atitudine pozitivă și orientare către servicii pentru a asigura o experiență plăcută pentru vizitatori și pentru echipa internă.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant, alături de o echipă dedicată și profesionistă.

  • Dezvoltare profesională și oportunități de avansare în cadrul companiei.

  • Pachet salarial competitiv și beneficii adiționale.

Vino să fii parte din echipa noastră și să contribui la succesul TwentyTopModels!

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 270220598