2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Bucuresti - Ilfov
  6. Asistent manager si secretariat - Voluntari
Postat 09 mai 2024

Recepționeră Salon Spa

Salariu

2 400 - 2 500 lei

Localizare

Voluntari

Tip job

Part time

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 47779315

Salonul nostru Spa de lux caută un Asistent Manager pasionat de frumusețe si relaxare pentru a se alătura echipei noastre. Daca ești o persoana organizata, orientata către clienți și iți place sa lucrezi într-un mediu dinamic, aceasta poziție este perfectă pentru tine.

Responsabilități principale:

  • Asigurarea funcționării eficiente a operațiunilor zilnice ale salonului Spa;

  • Oferirea de servicii excepționale clienților și gestionarea programărilor;

  • Supervizarea personalului pentru a asigura respectarea standardelor de calitate;

  • Colaborarea strânsă cu Managerul Salonului pentru a atinge obiectivele de vânzări si de satisfacție a clienților;

  • Gestionarea stocurilor de produse si a echipamentelor necesare desfășurării activităților.

Cerințe:

  • Experiența anterioară în industria frumuseții sau ospitalității reprezintă un avantaj;

  • Abilități excelente de comunicare și relaționare interpersonală;

  • Orientare către detalii și atenție sporită la nevoile clienților;

  • Cunoștințe de limba engleza reprezintă un avantaj.

Daca ești o persoana entuziastă, dornică să învețe și să se dezvolte într-un mediu premium, te invităm să aplici pentru poziția de Asistent Manager pentru Salon Spa. Oferim un pachet salarial atractiv, traininguri specializate și oportunități de avansare în cadrul companiei.

Localitate

Voluntari,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Voluntari
ID: 269972313