2. Locuri de munca
  3. Personal medical
  4. Personal medical
  5. Personal medical - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal medical - Bucuresti
  7. Personal medical - Sectorul 5
Postat 11 aprilie 2024

Receptionera clinica medicala

Localizare

Bucuresti, Sectorul 5

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Clinica Dr. Saki Estetix cu sediul situat in Sebastian Sector 5/ intersectie cu 13 Septembrie angajează: Recepționera cu Experiență in Domeniul Medical

Locație: Sebastian Sector 5/ intersectie cu 13 Septembrie

Tipul poziției: Full-time

Descrierea poziției:

Clinica Medicală Sebastian, situată în sectorul 5, caută un recepționera cu experiență pentru a se alătura echipei noastre. Rolul principal al recepției este de a oferi un serviciu primitor și profesionist tuturor pacienților și vizitatorilor noștri. Acesta va gestiona programările, va răspunde la telefoane și va asigura că fiecare pacient primește asistență promptă și eficientă.

Cerințe:

Minim 2 ani de experiență într-o poziție similară într-o clinică medicală sau într-un mediu similar.

Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă.

Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu aglomerat și de a gestiona multiple sarcini simultan.

Atent la detalii și orientat către clienți.

Experiență în utilizarea sistemelor informatice și a echipamentelor de birou.

Responsabilități:

Primirea și înregistrarea pacienților în mod corect și eficient.

Programarea și gestionarea programărilor pacienților.

Răspunsul la telefoane și adresarea întrebărilor sau îngrijorărilor pacienților.

Întreținerea și actualizarea înregistrărilor pacienților în sistemul nostru informatic.

Colaborarea cu personalul medical și administrativ pentru asigurarea unei experiențe de primire și tratament fără probleme pentru pacienți.

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu medical stimulant și în continuă dezvoltare.

Posibilități de dezvoltare și avansare profesională în cadrul organizației.

Dacă ești o persoană orientată către clienți, cu abilități excelente de comunicare și o atitudine pozitivă, te invităm să aplici pentru această poziție. Trimite-ne CV-ul tău la adresa de email sau contactează-ne la numărul de telefon: 07******23

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 5
ID: 268877604