2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal receptie si administratie
  5. Personal receptie si administratie - Constanta
  6. Personal receptie si administratie - Eforie Nord
Postat 05 aprilie 2024

Receptioner / Sef receptie

Salariu

4 000 - 5 000 lei

Localizare

Eforie Nord

Tip contract

Determinat

Tip job

Sezonier/ Temporar

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 6CUI / CIF: 23483400

Descriere

Candidatul Ideal

  • Ne-ar plăcea sa fii: - orientat către client - energetic si pozitiv - responsabil si punctual

  • Să ai: - bune abilitați de comunicare - atenție distributiva - spirit de echipa

  • Si ar fi perfect dacă: - cunoști un soft de gestiune hoteliera - exista experiența in domeniu.

Descrierea jobului

Ce o sa ai de făcut:

  • sa întâmpini oaspeții hotelului

  • sa efectuezi operațiunile de sosire/plecare

  • sa gestionezi si sa soluționezi toate solicitările oaspeților

  • sa colaborezi cu celelalte departamente

Descrierea companiei

Compania gestioneaza 9 unitati de cazare: Hotel Diana - Eforie Nord; Hotel Neptun - Eforie Nord; Hotel Astoria - Eforie Nord; Vila Natalia - Eforie Nord; Vila Maria - Eforie Nord; Vila Cocor - Eforie Nord; Hotel Uranus - Eforie Nord; Vila Evelyne - Eforie Nord.

Localitate

Eforie Nord,

Constanta

Constanta, Eforie Nord
ID: 268528732