2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal receptie si administratie
  5. Personal receptie si administratie - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal receptie si administratie - Bucuresti
  7. Personal receptie si administratie - Sectorul 4
Postat 07 mai 2024

Receptioner / Ospar

Salariu

2 500 - 3 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 4CUI / CIF: RO45350928

Descriere

Anunț de angajare: Receptioner - Ospatar

Locație: Hotelul nostru cu restaurant, are 12 camere și se află în București Sector 4, Parcul Carol.

Descriere post: Căutăm o persoană dedicată și amabilă pentru a ocupa poziția de Receptioner - Ospatar. Dacă ești pasionat de industria ospitalității și ai abilități excelente de comunicare, te așteptăm să te alături echipei noastre.

Responsabilități:

  • Primirea și înregistrarea oaspeților la recepție

  • Oferirea de informații despre facilitățile hotelului și restaurantului

  • Prezentarea meniului și preluarea comenzilor pentru serviciul de masă

  • Asigurarea unui serviciu prompt și de calitate pentru clienți

  • Colaborarea cu colegii din departamentul de ospitalitate pentru a asigura o experiență plăcută pentru oaspeți

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul ospitalității (recepție sau servire în restaurant)

  • Abilități excelente de comunicare și relaționare

  • Cunoștințe de bază în utilizarea sistemelor de gestionare hotelieră (PynBooking și Booking.com)

  • Atitudine pozitivă și orientare către satisfacția clienților

Beneficii:

  • Salariu competitiv

  • 1 masă asigurata

  • Mediu de lucru plăcut și profesionist

Cum să aplici: sună la numărul de telefon pentru mai multe detalii.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 269889379