2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal receptie si administratie
  5. Personal receptie si administratie - Constanta
  6. Personal receptie si administratie - Vama Veche
Postat 08 mai 2024

Receptioner/a - The Pines, Vama Veche

Localizare

Vama Veche

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Angajam la The Pines

www.thepines.ro

Responsabilitati:

  • Efectuează operatii specifice pentru sosirea si plecarea clientilor.

  • Verifică rezervările primite pe site și face încasările aferente în baza procedurii arătate de către managerului unității.

  • Preia şi înregistrează rezervări de la clienţi în programul de gestiune a vilei.

  • Primește şi cazează clienţii cu un zâmbet profesional și cu o atitudine deschisă.

  • Soluţionează eficient și prompt toate solicitările venite pe e-mail, la telefon, sau pe canalele de social media.

    Cerinte:

  •  Studii de calificare în domeniu - prezintă un avantaj, dar nu sunt obligatorii.

  • Cunoştinţe de operare pe calculator (Windows, Word, Excel, Outlook).

  • Cunoaşterea lb. engleze.

    Oferta:

  • Salariu activ.

  • Oportunitati de dezvoltare profesionala.

  • Mediu de lucru dinamic si motivant.

Localitate

Vama Veche,

Constanta

Constanta, Vama Veche
ID: 269940311