2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Maramures
  6. Muncitori constructii - Baia Mare
Postat 29 aprilie 2024

Raden Proiect Instal Angajeaza Inginer în Construcții

Localizare

Baia Mare

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normal

Descriere

Titlu Anunț: Angajăm inginer constructii

Compania: RADEN PROIECT INSTAL SRL

Locație: BAIA MARE , MARAMURES

Tipul de angajare: Full-time

Descrierea Companiei: Suntem o companie recunoscută pentru calitatea serviciilor oferite în domeniul construcțiilor, specializată în soluții de hidroizolații pentru o gamă variată de proiecte.

Descrierea Postului: Suntem în căutarea unui inginer în construcții experimentat și motivat pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă ești un profesionist pasionat și dorești să lucrezi într-un mediu provocator, te invităm să aplici la noi!.

Responsabilități:

·         Proiectarea și supervizarea execuției lucrărilor de construcție/hidroizolatie.

·         Asigurarea conformității proiectelor cu standardele tehnice și normele de siguranță.

·         Colaborarea cu arhitecți, subcontractori și clienți pentru a asigura îndeplinirea specificațiilor tehnice.

·         Gestionarea documentației tehnice necesare pentru derularea proiectelor.

·         Supravegherea echipelor de pe șantier pentru a asigura respectarea termenelor și a standardelor de calitate.

Cerințe:

·         Diplomă de licență în inginerie civilă sau într-un domeniu conex.

·         Experiență de minim 1 an în domeniu

·         Cunoștințe de software specifice industriei (ex. AutoCAD, Revit).

·         Excelente abilități de comunicare și de coordonare a echipei.

·         Permis de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasări la proiecte.

Oferim:

·         Salariu motivant, negociabil în funcție de experiență și calificări.

·         Pachet de beneficii complet, incluzând bonusuri de performanță și asigurări de sănătate.

·         Oportunități de dezvoltare profesională prin training-uri și cursuri de specializare.

·         Mediu de lucru profesionist și suportiv.

Cum să Aplicați: Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastra pe WhatsApp la numărul de telefon afisat.

Termenul limită pentru aplicare este 25.05.2024.

Vă mulțumim pentru interesul arătat față de poziția disponibilă în cadrul companiei noastre și așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!

 RADEN PROIECT INSTAL SRL

Localitate

Baia Mare,

Maramures

Maramures, Baia Mare
ID: 269665363