2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Brasov
  5. Alte locuri de munca - Brasov
Postat 24 aprilie 2024

Quality Manager in productie

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Angajam Quality Manager la o fabrica din Brasov.

CERINTE:

- absolvent studii superioare

- experienta pe un post similar minim 1 an

- cunostinte de APQP, PPAP, FMEA, MSA, SPC

- cunostinte de lb engleza si italiana nivel avansat - constituie avantaj

RESPONSABILITATI:

- conduce si dezvolta echipa de calitate (specialisti asigurarea sicontrolul calitatii) in vederea respectarii standardelor de calitate, acelor de livrare, pentru incadrarea in costuri si respectarea termenelor limita

- organizeaza si coordoneaza strategia si procesele departamentului de calitate la nivelul companiei

- gestioneaza activitatile de audit intern, extern si de certificare

- coordoneaza monitorizarea planurilor de validare a produselor

- se asigura de rezolvarea cu maxima operativitate a reclamatiilor aparute de la clienti

- gestioneaza actiunile corective si preventive in domeniul calitatii

- se asigura de implemetarea indicatorilor de calitate la nivel de companie

- participa la diverse proiecte din domeniul calitatii si a productiei la nivel de companie si de grup

BENEFICII:

- salariu motivant

- prime de sarbatori

- asigurare medicala privata

- program de lucru: 08:30-17:00

- bonuri de masa in valoare de 25 lei

- asiguram transport din Brasov si imprejurimi

Persoanele interesate ne pot contacta la nr 07********64 / 07********48.

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 269140722