Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Agricultura - Zootehnie
  4. Agricultura - Zootehnie - Mures
  5. Agricultura - Zootehnie - Targu-Mures
Postat Azi la 09:37

Puiul de Craiesti: Adjunct ferma pui de carne - Ferma Jabenita

  • Tip job

    Full time

  • Targu-Mures, Mures

  • Nivelul de studii: Absolvent

  • Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)

  • CUI / CIF: RO5504181

  • Tip contract: Perioada nedeterminata

  • Numarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Cerinte:

-Inginer zootehnist sau Medic veterinar; calificari si autorizatii;

- Experienta in managementul unitatilor zootehnice de pasari;

- Cunostinte solide de managementul unitatilor zootehnice de pasari;

- Capacitate de a coordona o echipa si de a interactiona cu oamenii;

- Persoana onesta si meticuloasa, serioasa, motivata si flexibila, dornica sa lucreze intr-o ferma de pasari;

Atributii

Responsabilitati principale:

- Responsabil de managementul eficient al fermei;

- Pregateste si conduce personalul de la ferma din punct de vedere tehnic, productiv si sanitar;

- Mentine si continua dezvoltarea celor mai bune practici ale companiei si implementeaza noi politici de dezvoltare;

- Implemeteaza si supervizeaza procedurile sanitar - veterinare ale companiei;

- Inregistreaza datele de productie si pregateste rapoartele saptamanale, lunare si anuale;

- Mentine relatii bune cu oficialitatile;

- Supravegheaza resursele si cheltuielile, comanda materialele necesare;

- Este responsabil general de sanatatea si securitatea din ferma si de respectarea tuturor masurilor necesare in acest sens.

BENEFICII OFERITE

Conditii deosebite, corespunzatoare cerintelor si pregatirii aferente; se discuta in cadrul interviului.

DESCRIEREA FIRMEI

Activitatea se desfasoara la Ferma Jabenita, Jud. Mures.

Asteptam CV-urile dvs. la adresa de email: , tel. 07*******60

Daca indepliniti criteriile pentru aceasta pozitie va vom contacta pentru a stabili un prim interviu.

Salariul se discuta in cadrul interviului.

Prin inregistrarea CV-ului, sunteti de acord ca S.C. OPREA AVI-COM S.R.L. sa prelucreze datele dvs. cu caracter personal in scopul recrutarii de personal, conform legislatiei in vigoare. Aveti dreptul de va opune prelucrarii, precum si dreptul de va retrage consimtamantul trimitandu-ne o cerere la adresa de email

ID: 232227854
User avatar

Simona Nestian

Member Since aprilie 2021
Activ ieri la 05:35
  • test
Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din