2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Bucuresti
  6. Alte locuri de munca - Sectorul 1
Dimitrie Tucaliuc
Postat 13 iunie 2024

Proiectant Mobilier

Salariu

1 200 - 2 000 €

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Numarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Cerințe:

Сunostinte solide de proiectare mobilier (materiale, prelucrari posibile pe utilaje specifice industriei, feronerie si sisteme actuale de asamblare);

Capacitate de lucru in programe 2D si 3D desene tehnice si vizualizari ale obiectelor ( Sketchup, Autocad, Pro 100, Fusion 360,Corpus , ..)

Experienta in domeniul productiei de mobilier

Capabil sa realizeze desene de productie cu detalii de executie, fise de materiale - cunoasterea unui program parametric reprezinta un avantaj

Bune abilitati de comunicare la orice nivel educational

Initiativa si focus pe obiective.

Condiții:

O experienta lucrativa cu materiale diverse si feronerie premium in proiecte cu accent pe calitate si detalii.

O echipa bazata pe respect reciproc, dorinta de educare si dezvoltare.

Salariu motivant direct proportional cu nivelul de implicare , bonificatii si sustinere in evolutie profesionala.

Responsabilități:

Deseneaza, proiecteaza, redacteaza pe calculator proiectele pieselor ce trebuiesc executate in cadrul proiectelor

Participa la discutiie specifice proiectului cu beneficiari si arhitecti

Realizeaza masuratorile spatiilor in care definim proiectul

Realizeaza proiect tehnic de executie cu fise de materariale si consumuri specifice.

Comunica proiectul echipei de productie si urmareste derularea conforma cu detaliile stabilite

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 255890258