2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Timis
  6. Operatori productie, confectioneri - Timisoara
Postat 11 aprilie 2024

productie sucuri

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Timisoara

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO39646687

Descriere

Detox Food SRL

companie specializata in producția de sucuri presate la rece, crude

din Timisoara, Str. Divizia 9 Cavalerie 51/A,

caută sa angajeze preparator sucuri, bărbat,

program de luni pana vineri, 8 ore

salariu 3000-3500 ron/luna in funcție de abilități,

cu bonusuri in funcție de volumul producției si

posibilitati de avansare in cadrul companiei.

Responsabilități:

- spălarea si curățarea ingredientelor pentru sucuri.

- operarea si spălarea utilajului de presare

- îmbuteliere si ambalare

- manipulare lăzi cu sucuri si pachete clienți

Cerințe :

- atenție la detalii, ordine si curățenie.

- îndemânare și capacitate de a lucra într-un mediu dinamic.

- capacitatea de a lucra în echipă și de a contribui la un mediu de lucru pozitiv.

Mai multe informatii la nr. 07******81

Multumim!

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 268883624