2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Mures
  6. Operatori productie, confectioneri - Vidrasau
Postat 29 aprilie 2024

Procesator arhiva, Operator cautare/ scanare

Salariu

2 800 - 3 200 lei

Localizare

Vidrasau

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 7

Descriere

Perioada contract:

- perioada determinata - minim 4 luni;

Locatie:

- Targu Mures - Parc industriual Vidrasau;

- program de lucru L-V orele 08:00 - 16:00;

Cerințe:

- persoana meticuloasa, organizata, capabila sa lucreze independent dar si in echipa;

- capacitate buna de concentrare si atenție ;

- studii medii;

Avantaj:

- experiența de lucru cu documente;

Responsabilități :

- însușirea normelor de cautare, ordonare, si scanare a documentelor;

- cautarea, ordonarea, scanarea si conexarea documentelor;

- evidenta cautarilor/ scanarilor efectuate;

- introducerea cu acuratețe a datelor in aplicații;

Condiții de munca:

- activitatea se desfășoară in conditii de birou, la sediul clienților;

- mediu de lucru plăcut.

Așteptăm aplicațiile voastre la adresa de email !

Beneficii acordate

Bonus lunar pentru rezultate

Decontare transport

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Vidrasau,

Mures

Mures, Vidrasau
ID: 261019682