2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Iasi
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Iasi
Postat 23 aprilie 2024

Pret Fix angajeaza Adjuct manager magazin Iasi

Localizare

Iasi

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

PRET FIX SRL angajeaza Adjunct manager pentru magazinul din Iasi

Candidatul ideal:

-2 ani experienta in domeniul vanzarilor reprezinta un avantaj;

-cunostinte utilizare PC;

-proactiv si deschis catre nou;

-foarte bune abilitati de comunicare, politete si sociabiliate;

-orientat catre lucru in echipa si atitudine pozitiva;

Responsabilitati:

- Realizeaza activitatea de vanzare;

- Consiliaza clientii asupra produselor expuse;

- Pregateste magazinul (pregateste marfa pentru a fi expusa si vanduta, receptioneaza si inventariaza marfa);

- Raspunde de respectarea prevederilor si reglementarilor interne.

Salariul + bonus din vanzari

Cv-urile le puteti trimite atasate, ca raspuns la acest anunt.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 213601892