2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal necalificat - Bucuresti
  7. Personal necalificat - Sectorul 1
Postat 10 aprilie 2024

Preparator produse alimentare

Salariu

2 800 - 3 400 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Angajam preparator pentru produse alimentare (sandwich-uri, salate, patiserie etc). Experienta nu este necesara! Produsele se prepara dupa retete standard foarte usoare, afisate langa zona de preparare. Locatie in zona Pipera (la 10 minute de metroul Pipera), SE AJUNGE FOARTE USOR!

Perioada contractuala NEDETERMINATA.

Programul de lucru:

  • Se lucreaza de Duminica pana Joi. Vineri si Sambata este liber constant.

  • Avem program in 2 ture de zi (07:00-16:00 si 11:00-20:00), dar si program de noapte pentru doritori (07:00-16:00 si 20:00-05:00).

Salariu:

  • 2800 lei Net;

  • Tichete de masa 30 lei/zi;

  • Spor de noapte 300 lei Net

Responsabilitati:

  • Participarea la curatenia zilnica a locatiei;

  • Participarea la aprovizionarea zilnica a unitatii;

  • Pastrarea cu maxima atentie a echipamentului din bucatarie in buna functionare, respectand programele de curatare si intretinere periodice;

  • Pregatirea, asamblarea ingredientelor si a produselor finite conform instructiunilor oferite de Seful de tura sau Production Manager;

  • Asigurarea onorarii comenzilor, in timpul standard, stabilit de Seful de tura sau Production Manager;

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 268838791