2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Promoter-brand ambassador
  5. Promoter-brand ambassador - Arges
  6. Promoter-brand ambassador - Pitesti
Postat 30 aprilie 2024

Poziție disponibilă: Conducător Trenuleț SUPERNOVA PITESTI

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Pitesti

Nivelul de studii: NecalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Fara experientaRecrutare la distantaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 36 674 810Program flexibilProgram si in weekendCUI / CIF: 36674810

Poziție disponibilă: Conducător Trenuleț Copii în Centrul Comercia SUPERNOVA PITESTI

Căutăm un conducător entuziast și responsabil pentru a se alătura echipei noastre din centrul comercial SUPERNOVA PITESTI

Dacă îți place să lucrezi cu copiii și să le oferi experiențe distractive și sigure, acesta este locul potrivit pentru tine!

Responsabilități:

- Conducerea trenulețului pentru copii în siguranță în centrului comercial.

- Asigurarea că toți pasagerii se distrează și se simt în siguranță pe parcursul călătoriei.

- Respectarea și aplicarea regulilor de siguranță și a protocoalelor stabilite.

Cerințe:

-Permis cat B

-Nefumator

- Experiență anterioară în lucrul cu copiii este un avantaj.

- Abilități excelente de comunicare și relaționare interpersonală, persoana harnica, inteligenta, integra.

- Atent la detalii și capacitatea de a rămâne calm și concentrat în situații diverse.

  • -Disponibilitate pentru a lucra în weekenduri și sărbători.( se lucreaza 2 zile de 12 ore cu 2 zile libere).

    -Job ideal pentru absolventi, studenti, masteranzi !

Beneficii:

  • -Salar fix + bonus vanzari

    -Prime

    -Sarbatori legale platite dublu

    -Cursuri in domeniul vanzarilor

  • DECONTARE TRANSPORT

- Mediu de lucru plin de bucurie și zâmbete.

- Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă prietenoasă și dinamică.

Dacă ești interesat să te alături echipei noastre și să faci parte din experiența distractivă a trenulețului copiilor în centrul comercial mall, te invităm să ne trimiți CV-ul tău +scrisoare de intentie+link de facebook la adresa de email ormenisanovi(ARON)yahoo.com .

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să facem călătorii pline de bucurie împreună!

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 268941600