2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Ilfov
  7. Reprezentanti vanzari - Otopeni
Postat 09 mai 2024

Poziție disponibilă: Agent Vânzări Parc Auto Rulate

Localizare

Ilfov, Otopeni

Locație: Otopeni, România

Responsabilități:

• Identificarea și contactarea potențialilor clienți interesați de achiziționarea de autovehicule rulate

• Prezentarea și promovarea gamei de autovehicule disponibile în parc

• Consilierea clienților în procesul de achiziție, oferindu-le informații complete și transparente despre caracteristicile autovehiculelor

• Întocmirea și gestionarea documentației necesare în procesul de vânzare

• Menținerea relațiilor de lungă durată cu clienții existenți și dezvoltarea unei rețele extinse de clienți potențiali

• Atingerea și depășirea obiectivelor de vânzări stabilite

• Capacitatea de a organiza și gestiona eficient timpul și resursele pentru a atinge performanțe optime

Cerințe:

• Experiență demonstrată în vânzări, preferabil în domeniul auto

• Abilități excelente de comunicare și negociere

• Orientare către satisfacția clienților și capacitatea de a construi relații solide

• Capacitatea de a lucra eficient atât individual, cât și în echipă

• Cunoștințe de bază în utilizarea computerului și a programelor de birou

• Permis de conducere categoria B

• Abilitatea de a fi un bun organizator și manager al timpului

Program de lucru:

• Luni până Vineri: 09:00 - 18:00

• Sâmbătă: 09:00 - 15:00 (o săptămână lucrată, una liberă)

Beneficii:

• Pachet salarial competitiv, inclusiv salariu fix, bonuri de masă și comision din vânzări

• Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei

• Mediu de lucru dinamic și provocator într-o echipă entuziastă și profesionistă

Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să trimiteți CV-ul actualizat la adresa de e-mail. Vă mulțumim pentru interesul acordat și vă asigurăm că toate candidaturile vor fi tratate cu confidențialitate.

Autostark

Calea Bucurestilor, Nr. 3A

07********35

www.autostark.ro

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Otopeni
ID: 266492160