2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Iasi
  6. Reprezentanti vanzari - Iasi
Postat 23 mai 2024

Postul de televiziune IAȘI TV LIFE angajează CONSULTANT VÂNZĂRI

Localizare

Iasi

IAȘI TV LIFE, un post de televiziune regional dedicat să promoveze cultura, evenimentele și comunitatea din Iași și zona Moldovei, este în căutarea unui Consultant Vânzări pasionat și dinamic pentru a se alătura echipei noastre.

 Responsabilități:

  • Identificarea și contactarea potențialilor clienți pentru a le oferi soluții de publicitate adaptate nevoilor lor;

  • Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții existenți pentru a asigura satisfacția și fidelitatea acestora;

  • Consilierea clienților în alegerea celor mai eficiente strategii de promovare;

  • Monitorizarea și raportarea rezultatelor campaniilor de publicitate pentru a optimiza performanța și a oferi recomandări clienților.

 Cerințe:

  • Experiență anterioară în vânzări și/sau în domeniul media constituie un avantaj;

  • Abilități excelente de comunicare și negociere;

  • Cunoștințe solide de operare a computerului și abilități de utilizare a pachetului Microsoft Office;

  • Permis de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasări în teren.

Oferim:

  • Pachet salarial motivant, format din salariu fix și bonusuri în funcție de performanțe;

  • Training și suport constant pentru dezvoltarea abilităților tale profesionale;

  • Posibilități de dezvoltare în cadrul companiei.

 Dacă ești o persoană entuziastă, orientată către succes și dornică să se alăture unei echipe dinamice, te încurajăm să aplici pentru această poziție trimițându-ne CV-ul tău la adresa noastră de email. Te rugăm să menționezi în subiectul email-ului: „Aplicare Consultant Vânzări - IAȘI TV LIFE".

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 270633676