Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Locuri de munca pentru persoane cu dizabilitati
  4. Locuri de munca pentru persoane cu dizabilitati - Neamt
  5. Locuri de munca pentru persoane cu dizabilitati - Piatra Neamt
Postat 16 septembrie 2021

Postas livrare plicuri (Curier Pedestru)

  • Tip job

    Full time

  • Piatra Neamt, Neamt

Descriere

Candidatul ideal

-dexteritate manuala

-foarte buna organizare

-rapiditate in reactii

-rezistenta fizica

-constintiozitate, seriozitate

Responsabilitati:

- Sortarea corespondentei ce urmeaza a fi livrata pe strazi/numere/blocuri

- Identificarea celor mai eficiente rute de livrare

- Livrarea zilnica de corespondenta adresata pe zona alocata;

- Respectarea termenelor de livrare contractuale;

- Returnarea catre biroul postal a corespondentei nelivrate in ziua respectiva

Detalii la nr de telefon: 0333402244

ID: 225110730

Pink Post

Pe OLX din februarie 2018

xxx xxx xxx

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din