2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Arges
  6. Reprezentanti vanzari - Pitesti
Postat 24 aprilie 2024

Pitesti Manager Locatie : Simigeria LUCA

Localizare

Pitesti

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

DESCRIERE

Candidatul ideal detine:

  • Experienta anterioara (alimentatie publica/vanzari) Experienta anterioara in coordonarea unei echipe;

  • Studii medii finalizate;

  • Excelente abilitati de comunicare, organizare, coordonare;

  • Atitudine proactiva, flexibilitate, orientare catre rezultate;

  • Dorinta de a invata si a se dezvolta profesional;

  • Capacitatea de a se adapta unui nou mediu de lucru.

Descrierea jobului

Care sunt responsabilitatile tale:

  • Vei atribui sarcini si vei organiza activitatile angajatilor din cadrul punctului de lucru

  • Te vei implica in mod direct in activitatea punctului de lucru

  • Vei acorda suportul echipei in indeplinirea sarcinilor

  • Vei respecta termenele limita pentru raportari, comenzi furnizori etc

  • Vei receptiona materiile prime si vei fi raspunzator pentru stocul punctului de lucru

  • Te vei asigura ca sunt respectate standardele de calitate si regulile interne de functionare ale punctului de lucru.

  • Vei motiva echipa reprezentand cultura si valorile organizatiei.

Care sunt beneficiile pe care ti le putem oferi:

  • Posibilitate de promovare

  • Salariu motivant ,mediu de lucru dinamic ,interactiune directa cu toate departamentele companiei pentru solutionarea oricaror neclaritati sau deficiente

Descrierea companiei

Simigeria LUCA a luat nastere, din dorinta de a oferi trecatorilor o experienta unica cu privire la gusturile traditionale, dar si posibilitatea de a manca ceva consistent si delicios.

Suntem o echipa de peste 2800 angajati si ne bucuram sa primim in echipa noastra colegi dedicati, orientati spre rezultate.

Mai multe detalii:

Denisa: 07******38

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 195032255