2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Cluj
  6. Manipulatori marfa - Cluj-Napoca
Postat Azi la 06:19

Piker Depozit la Cargo-Partner, str. Orastiei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO 13499400

Cargo-Partner angajează: Piker Depozit la Cluj Napoca - Parc Logistic Transilivania

Dacă ești o persoană dinamică și dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică în domeniul logistic, avem oportunitatea perfectă pentru tine! Ce căutăm? Persoană cu permis de conducere Absolvent al unei școli profesionale, posesor al unui curs de calificare sau bacalaureat Disponibilitate pentru ore suplimentare Ce oferim?

  • Salariu motivant

  • Bonuri de masă în valoare de 30 lei/zi

  • Formare gratuită pentru calificare ISCIR

Alătură-te echipei noastre și crește alături de noi! Cargo-Partner îți oferă nu doar un job, ci un loc unde poți să te dezvolți și să avansezi profesional. Suntem aici să te susținem în fiecare pas! Aplică acum și hai să construim împreună viitorul în logistica!

Descrierea jobului

  • Pregateste comenzile in baza listelor primite de la clienti

  • Utilizeaza scanner-ul

  • Manipulare marfa in depozit;

  • Respecta normele de Securitate a Muncii si PSI.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 263590336