2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Brasov
  6. Personal necalificat - Brasov
Postat 29 aprilie 2024

Picker - Lucrator in depozit de legume si fructe

Salariu

3 000 - 3 200 lei

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Program de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

SC. ADAMAR FRUITS SRL caută un PICKER dedicat și responsabil pentru a se alătura echipei!Dacă ești o persoană organizată, atentă la detalii și dornică să lucreze într-un mediu dinamic, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.

Responsabilități:

  • Pregătirea comenzilor conform cerințelor specifice

  • Manipularea mărfurilor cu atenție și respectarea regulilor de siguranță

  • Colaborarea cu colegii din echipă pentru menținerea unui flux de lucru eficient

  • Asigurarea curățeniei și ordinei în depozit

Cerințe:

  • Experiență anterioară într-un mediu de depozit reprezintă un avantaj

  • Abilități bune de organizare și atenție la detalii

  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu agitat

  • Abilități de comunicare și spirit de echipă

  • Flexibilitate în ceea ce privește programul de lucru

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică și prietenoasă

  • Training și dezvoltare profesională continuă

  • Pachet salarial competitiv și bonusuri de performanță

  • Ambianță de lucru plăcută și condiții de muncă sigure.

Suntem o firmă dedicată oferirii celor mai proaspete și calitative fructe și legume de pe piață. De-a lungul anilor, ne-am construit o reputație solidă și suntem mândri să fim recunoscuți ca lideri în industria noastră.

Calitatea este prioritatea noastră principală. Lucrăm strâns cu producătorii locali și internaționali de încredere pentru a ne asigura că oferim produse proaspete și de înaltă calitate în fiecare zi.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 269100183