2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal necalificat - Bucuresti
  7. Personal necalificat - Sectorul 6
Postat 27 aprilie 2024

PICKER DEPOZIT - produse Beauty

Salariu

2 700 - 3 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Prcesari comenzi magazin online (pick & pack)

Candidatul Ideal

-Ai o personalitate energetica, optimista, prietenosa si iti place sa te implici -Esti o fire care poate sa lucrez intr-un post dinamic. -Iti place sa lucrezi in echipa

Descrierea jobului

- Vei aranja produsele pe raft si vei verificarea necesarului de marfă care trebuie completat

  • Picking produse de la raft si efectuarea comenzilor in depozit

- Verificarea si prelucrarea comenzilor primite pe platforma online;

- Vei participa la receptia de marfa

- Vei participa la inventar

Ce oferim:

Contract de muncă pe durată nedeterminată;

Pachet salarial competitiv si bonuri de masa

Programul nostru de lucru este L- V: 08-17:30 cu 30 min pauza de masa )

Mediu de muncă plăcut, echipă unită, colegi săritori și veseli.

Descrierea companiei:

www.nailsup.ro este un magazin online romanesc, mutibrand, cu produse de manichiura, pedichiura, ingrijirea fetei, machiaj, infrumusetare, epilare si echipamente profesionale. Un site complex cu produse diverse, profesionale,  dar si cu preturi accesibile.

Locatia este pe Str. Valea Cascadelor, Sector 6, Bucuresti

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 257269749