2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Bucuresti - Ilfov
  6. Manipulatori marfa - Mogosoaia
Postat 10 aprilie 2024

Angajam Pickeri/ Depozit Mogosoaia

Salariu

3 540 - 4 140 lei

Localizare

Mogosoaia

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Angajam Pickeri pentru depozitul nostru din Mogosoaia

Ce ne dorim:

  • Sa lucrezi cu echipamente moderne (transpaleta electrica/liza , scanner);

  • Experiența nu este necesară dar constituie un avantaj;

  • Responsabilitate, seriozitate, implicare;

  • Respectarea standardelor de siguranta si calitate

  • Buna conditie fizica, deoarece locul de munca poate fi solicitant din punct de vedere fizic

Ce responsabilitati vei avea:

  • Pregatirea comenzilor de produse utilizand scanner manual

  • Incarcarea si/sau descarcarea marfurilor in/din autovehicule

  • Manipularea si asezarea produselor la raft în spatiile special destinate, în functie de sortimente folosind scannerul

Ce oferim:

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;

  • Transport asigurat din Bucuresti, Otopeni, Buftea

  • Decont transport in comun

  • Tichete de masa 40 ron/zi

  • Ore suplimentare platite extra

  • Bonus lunar de performanta

  • Bonusuri de sarbatori

Venit total net pana la 4140lei

Salariu net 2700 lei + tichete de masa 840 lei + bonus de performanta pana la 600 lei,

Locatie: Mogososia, Ilfov – Parc Logistic Logicor

Program lucru Luni-Vineri : 07:00 - 16:00

Localitate

Mogosoaia,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Mogosoaia
ID: 213392546