Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Timis
  6. Manipulatori marfa - Timisoara
Postat 18 noiembrie 2021

Picker-3 schimburi

  • Tip job

    Full time

  • Timisoara, Timis

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Cerinte:

Disponibilitate pentru efort fizic moderat;

Capacitate de planificare, organizare si lucru sub presiune;

Atitudine proactiva in relatiile de munca, orientata spre calitate si detalii;

Spirit de echipa;

Studii medii.

Responsabilitati:

Pregateste comenzile pentru livrare, le ambaleaza in conformitate cu comanda de livrare si anunta comanda gata de livrare, conform procedurii stabilite;

Eticheteaza produsele;

Participa la inventarierea tuturor produselor, conform planului de inventariere pentru a asigura acuratetea stocului;

Raspunde, impreuna cu ceilalti membri din echipa, de integritatea valorilor, bunurilor si stocurilor din depozit astfel incat sa asigure acuratetea operatiunilor in depozit.

Ce oferim:

Salariul de incadrare este cuprins intre 3450 – 3850 in functie de experienta;

Bonus de productivitate;

Spor ore suplimentare;

Spor de weekend;

Tichete de 15 lei;

Transport asigurat;

Spor de noapte;

Bonus de evenimente speciale;

Bonus de fidelitate.

Pentru Detalii suplimentare va rog sa ne apelati telefonic 07******42.

ID: 229714693

Adecco Resurse Umane-Luisa Chitimia

Pe OLX din martie 2014

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din