Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal Fast Food
  5. Personal Fast Food - Covasna
  6. Personal Fast Food - Sfantu Gheorghe
Postat 31 ianuarie 2023

Manager Restaurant - Mesopotamia Sfântu Gheorghe

  • Tip job

    Full time

  • Sfantu Gheorghe, Covasna

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

  • Tip contract: Perioada nedeterminata

  • Nivelul de studii: Calificat

  • Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)

Descriere

Candidatul ideal pentru Mesopotamia este o persoană deschisă, amabilă, pozitivă care își dorește să învețe zi de zi. Să iubească interacțiunea cu oamenii și să creeze un loc plăcut pentru angajații din echipa sa. Să acorde respect clienților, partenerilor și furnizorilor cu care interacționează. Îți dorești să faci parte din echipa Mesopotamia din Sfântu Gheorghe - Sepsi Value Centre? Așteptăm CV-ul tău, aplică în formularul de mai jos.

Descrierea jobului:

- Coordonarea echipei

- Capacitatea de a motiva echipa

- Organizarea punctului de lucru

- Atitudine pozitiva si conciliantă în relațiile cu clienții și colegii

- Coordonarea programelor de instruire/training ale personalului

- Organizarea programului de lucru a personalului

- Menținerea relației cu furnizorii

- Urmărirea calității preparatelor, cantitativ și calitativ

- Stabilirea necesarului de materii prime/ marfuri, necesare restaurantului

- Experiență în domeniu și studiile superioare reprezintă un avantaj

Ce oferim:

- Salariu atractiv

- Traininguri

- Instruire necesară

- Bonusuri în funcție de performanțe

- Doua mese pe zi

- Posibilitatea de a avansa

- Mediu de lucru într-o echipă tânără și dinamică.

Descoperă mai multe despre Mesopotamia pe www.mesopotamia.ro

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

ID: 247296155

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din