2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Iasi
  5. Alte locuri de munca - Iasi
Postat 13 mai 2024

Personal Pista Vmax Karting Iasi

Salariu

5 100 - 5 600 lei

Localizare

Iasi

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 8CUI / CIF: RO47170087

Descriere

Alătură-te echipei VMax!

Candidatul ideal

Ai apitudinea potrivita pentru ospitalitate? Eşti pasionat de curse si maşini? Cu sigurantă vrem sa te cunoaştem!

Comunicare: sunteţi capabil/ă să comunicaţi clar şi concis, atât în scris cât şi verbal, şi recunoşti faptul că pentru o bună comunicare trebuie să ştiţi să ascultaţi şi să extrageţi informaţia necesară.

Leadership: vă asumaţi responsabilitatea de a atinge obiectivele impuse şi luaţi initiativa fară ca să vi-i se spună ce trebuie să faceţi.

Încredere: Vă cunoaşteţi punctele tari şi ştiţi de ce sunteţi capabil şi ce puteţi realiza.

Flexibilitate: vă adaptaţi uşor în funcţie de situaţie şi sunteţi deschis către noi idei şi persoane.

Energetic/ă: vă place să munciţi şi sunteţi dispus/ă să investiţi timp şi efort pentru a vă atinge obiectivele.

Lucrul in echipă: vă place lucrul în echipă şi de asemena puteţi lucra indiviual

Competențe tehnice: conditie fizica buna si spirit de reactie

Descrierea jobului

Alatura-te echipei VMAX INDOOR KARTING, primul proiect de acest tip in tot sud-estul Europei.

Personalul de pe pista se va ocupa de gestionarea fluxului de participanți și asigurarea unei bune functionari a circuitului.

Ofera un mediu sigur și distractiv pentru fiecare client;

Informarea clientilor despre functionarea circuitului;

Indrumarea participantilor catre o cursa cat mai sigura si distractiva;

Furnizarea informatiilor legate de kart-uri si pista;

Interventia pe circuit in caz de nevoie;

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 260090357