2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Altele
  5. Altele - Arad
  6. Altele - Arad
Postat 22 mai 2024

Personal facturare

Localizare

Arad

Full time

CUI / CIF: RO8915963

Descriere

Candidatul ideal

• absolvent studii medii/superioare

• cunostinte de utilizare PC (Excel, Word) si experienta in operarea unui program de gestiune-contabilitate constituie un avantaj

• cunostinte si experienta practica in contabilitate primara

• responsabilitate, meticulozitate, initiative

• atitudine pozitiva, orientare catre client si bune abilitati de comunicare.

Punctul de lucru unde se desfasoara activitatea este situat in: Jud. Arad, Mun. Arad, Calea 6 Vanatori 99

Descrierea jobului

1. Inregistreaza miscarea stocurilor

2. Intocmeste rapoarte zilnice activitate sofer pentru fiecare cursa

3. Asigura gestionarea operatiunilor de casa

4. Intocmeste rapoarte

Contract de munca din prima zi lucratoare Salariu motivant, bonuri de masa.

Localitate

Arad,

Arad

Arad
ID: 270591806