2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal necalificat - Bucuresti
  7. Personal necalificat - Sectorul 2
Postat 17 aprilie 2024

Personal Depozit Gestiune

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

WISE TEXTILES, producator roman de imbracaminte cauta personal pentru Depozit/Gestiune. Aplica jobului nostru daca te regasesti in descrierea de mai-jos si consideri ca oferta noastra ti se potriveste!

Candidatul potrivit:

_ Esti o persoana punctuala si lucrezi bine in echipa;

_ Iti place sa fii organizat si responsabil;

_ Ai initiativa si vii cu propuneri de imbunatatire a activitatii departamentului;

_ Ai capacitatea de a prelua si solutiona probleme;

_ Esti atent la detalii si pui accent pe lucrurile bine facute;

_ Ai experienta in gestionarea stocurilor, activitati de logistica si de aprovizionare;

_ Avantaj: Experienta pe un post similar.

Descrierea jobului:

Descаrci marfa livrаta in depozit; Verifici mаrfа primita din punct dе vedеrе calitаtiv si cantitativ;

Raportezi superiorului ierarhic diferentele intre marfa fizica si cea scriptica aparute la receptia marfii; Aranjezi mаrfа in zonele de depozitare, conform specificatiilor logistice; Operezi comenzile in sistem si selectezi produsele pentru livrare; Ambalezi si securizezi marfa in vederea livrarii; _ Verifici marfa incarcata cu cea inscrisa in documentele de primire si/sau de livrare;

Participi la activitatea de inventar derulata de companie; Respecti prevederile Regulamentului intern, a legislatiei in domeniu, procedurile de lucru. _ Pastrezi spatiul de lucru in stare de functionare, prin asigurarea curateniei, precum si prin utilizarea corecta a zonelor si/ sau instrumentelor de lucru pe care le utilizezi.

Se ofera:

_ salariu atractiv;

_ bonusuri;

_ bonuri de masa;

_ contract de munca pe perioada nedeterminata.

Descrierea companiei:

WISE TEXTILES este o companie romaneasca cu sediul central in Bucuresti si activitati in domeniul producerii si comercializarii de imbracaminte, avand clienti de prestigiu atat in Romania, precum si in Uniunea Europeana. Societatea noastra se afla intr-o continua campanie de extindere si de diversificare a portofoliului de clienti.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 254502571