2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal curatenie si cameristi
  5. Personal curatenie si cameristi - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal curatenie si cameristi - Voluntari
Postat Azi la 09:11

Personal curatenie firma de evenimente (fete de masa si vesela)

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Voluntari

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: 16673755

Descriere

Angajam personal spalatorie vesela / personal curatenie

Cerințe minime obligatorii

  • Prietenos, harnic și onest

  • Amabil, energic, motivat, zâmbitor, cu spirit de echipă

  • Profesionist, respectuos, pozitiv, pasionat

  • Experiența anterioară minim 2 ani pe un post similar

  • Capacitate de lucru sub presiune

Descrierea locului de muncă

  • Vei lucra în depozitul nostru din Voluntari (chiar langa Metro Voluntari)

  • Vei face parte dintr-o echipă frumoasa și vei fi tratat cu respect

  • Vei avea posibilitatea de a avansa in cadrul firmei in functie de implicarea ta

  • Vei avea un venit GARANTAT de minim 3.000 - 3500 lei / lună

  • Plata ore suplimentare daca e cazul

  • Decontam RATB si MetroRex

  • Prime de Craciun si Paste

  • Program 8-16.30

Descrierea postului

  • Spalat la masina sau manual farfurii, pahare, tacamuri (in functie de tipul lor)

  • Spalat la masina si uscat fete de masa si naproane

  • calcat la calandru fetele de masa

  • curatat perne scaune

  • curatenie in depozit

  • pregatire comenzi pentru evenimente

  • numarat, infoliat diverse obiecte

Descrierea firmei

Suntem o firma care inchiriem mobilier, vesela, fete de masa si obiecte de decor pentru restaurante si organizatorii de evenimente.

Localitate

Voluntari,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Voluntari
ID: 269571354