2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal curatenie si cameristi
  5. Personal curatenie si cameristi - Mehedinti
  6. Personal curatenie si cameristi - Schela Cladovei
Postat 03 aprilie 2024

Angajam camerista

Salariu

3 000 - 4 000 lei

Localizare

Schela Cladovei

Tip job

Part time

Responsabilități:- Aerisire proprietate- Schimbarea lenjeriilor si a prosoapelor- Stergerea prafului de pe toate suprafetele - Aspirarea si spalarea podelelor- Curatare bai/toalete/oglinzi/dusuri- Reumplere sapun/gel de dus + hartie igienica- Cerințe:-experiența în domeniu prezinta avantaj;-competențe necesare;-spirit de observație;-atitudine proactiva;-capacitate de orientare în spatiu;-capacitate de comunicare;-punctualitate in rezolvarea sarcinilor;-rezistența fizică.Program de lucru:L-V-> 9:00-15:00 2 zile libere pe saptamana

Localitate

Schela Cladovei,

Mehedinti

Mehedinti, Schela Cladovei
ID: 268494843