2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal curatenie si cameristi
  5. Personal curatenie si cameristi - Iasi
  6. Personal curatenie si cameristi - Iasi
Postat 24 aprilie 2024

Personal curatenie

Salariu

750 lei

Localizare

Iasi

Tip job

Part time

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul Ideal

Angajam cu contract de munca personal pentru curatenie, cu timp partial de munca 2 ore in Iasi, Bd. Metalurgiei, interval orar 09:00 - 11:00.

  • experienta in domeniu (peste 2 ani) este necesara,

  • se solicita seriozitate, punctualitate, corectitudine.

Descrierea jobului

  • asigura curatenia, intretinerea si igienizarea spatiilor logistice/depozit, aproximativ 300 mp

  • verifica si asigura colectarea deseurilor din zona acestora de depozitare,

  • respecta legislatia in vigoare cu privire la actiunile de curatenie,

  • curatenia se va face in spatiile clientilor cu care se colaboreaza.

Beneficii:

  • contract de munca pe perioada nedeterminata, 750 RON net.

  • ​decontarea transportului.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 260619107