1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Bone - Menajere
  4. Bone - Menajere - Timis
  5. Bone - Menajere - Timisoara
Postat April 12, 2021

Personal curatenie 4 ore, TIMISOARA

  • Tip job

    Part time

  • Timisoara, Timis

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

angajam inlocuitor program 4 ore/zi

Program: 5 zile lucrate si 2 zile libere pe saptamana

-nu exista un punct de lucru fix si nici un progrma fix,

Oferim:

- salariul fix + tichete de masa (valoare 1 tichet = 9.57 lei) + decont transport (abonament integral pe toate liniile)

- loc de munca stabil

- contract pe perioada nedeterminata

- seriozitate si respect

Cerinte:

- persoana dinamica, harnica si cel mai important serioasa

- abilitati bune de comunicare si intelegere

Responsabilitati:

- se implica in activitatile de curatenie zilnica

Persoanele interesate sunt rugate sa ne lase un numar de telefon sau mesaj prin sms whatsapp la numarul 0730330156.

ID: 201855994Raportează
User avatar

Medline-Resurse Umane

xxx xxx xxx