1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Bone - Menajere
  4. Bone - Menajere - Bucuresti - Ilfov
  5. Bone - Menajere - Bucuresti
  6. Bone - Menajere - Sectorul 4
Postat April 14, 2021

Personal curatenie, 4 ore, dimineata - magazin de haine MALL UNIREA

  • Tip job

    Part time

  • Bucuresti, Bucuresti - Ilfov

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

NU SUNATI! Cititi cu atentie anuntul, iar daca sunteti interesat va rugam lasati un numar de telefon in anunt si veti fi contactat!

Program: - Luni-Duminica 4 ore/zi in intervalul orar 06.30 – 10.30 DOAR DIMINEATA, 6 zile lucrate, 2 zile libere

Oferim: - salariu 700 lei net + 20 tichete de masa (valoare 1 tichet = 9.57 lei)

–total aprox 900 ron in mana pe luna

- loc de munca stabil

- contract pe perioada nedeterminata

- seriozitate si respect

Cerinte: - persoana dinamica, harnica si cel mai important serioasa - abilitati bune de comunicare si intelegere

Responsabilitati: - se implica in activitatile de curatenie zilnica Doar pentru persoane majore, nu sunati, lasati un numar de telefon in anunt!

ID: 172253843Raportează
User avatar

Medline-Resurse Umane

xxx xxx xxx

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din