2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal curatenie si cameristi
  5. Personal curatenie si cameristi - Timis
  6. Personal curatenie si cameristi - Dumbravita
Postat 15 aprilie 2024

Pensiune in Dumbravita, angajam camerista

Localizare

Dumbravita

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Necesita schimburi in WeekendNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO35927710

Pensiunea May Residence, angajează  cameristă (cu pregătire mic dejun) .

07********05

Oferim:

·        salariu atractiv în funcție de experiență

·        bonuri de masă

·        asigurare privată

·        decontarea transportului

·        contract de muncă pe perioadă nedeterminată

Cerințe:

·        abilități de comunicare

·        seriozitate

·        abilități organizatorice.

Responsabilități:

·        curățenia și intreținerea camerelor

·        curățenia și intreținerea spațiilor interioare ale pensiunii

·        pregătirea micului dejun

Program de lucru: în schimburi de luni până duminica/ 2 sau 3 zile libere pe săptămână

Te așteptăm să ni te alături!

Contact: 07******05

Localitate

Dumbravita,

Timis

Timis, Dumbravita
ID: 253526705