2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Bucuresti - Ilfov
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Bucuresti
  7. Bucatar - ajutor bucatar - Sectorul 1
Postat 03 mai 2024

Patiser -brutar - DESCHIDEM IN CURAND

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Necesita schimburi in Weekend

Descriere

Candidatul Ideal

- experienta - cel putin 2 ani in domeniul patiserie/cofetarie;

- cunoștințe aprofundate despre tehnicile de coacere, producția de patiserie, cofetarie și prezentarea deserturilor;

- nivel ridicat de creativitate;

- capabil să prioritizeze sarcinile și să își gestioneze eficient timpul pentru a respecta programul de producție și termenele limită.

DESCRIEREA POSTULUI:

Prepară diverse tipuri de produse de brutărie și patiserie conform standardelor noastre de calitate și conform rețetarului;

Respectă procesul de producție și gramajele de materie primă;

Decorează prăjiturile, torturile și alte produse de cofetărie conform cerințelor;Intocmește stocul lunar și necesarul zilnic de materie primă;

Respectă standardele stricte de siguranță și igienă alimentară, menținând un mediu de lucru curat și organizat;

Oferă recomandări și îndrumări clienților în alegerea produselor de patiserie adecvate;Se informează continuu despre tehnicile, aromele și stilurile de prezentare;

Colaborează direct cu managerul de locație pentru stabilirea planului zilnic de producție.

BENEFICII:

Echipă tânără și profesionistă;

Desfașurarea activității într-un restaurant modern, poziționat central;

Salariu competitiv proporțional cu experiența, abilitățile și standardele din industrie;

Posibilitatea de a lucra cu ingrediente de cea mai bună calitate și de a invăța tehnici noi de la colegii experimentați;

Loc de munca stabil, într-o companie în plină dezvoltare.

AKOS – Gusturi rafinate & Atmosferă distinsă

Cel mai nou restaurant din zona Nordului, AKOS este creat pentru a încânta toate simțurile oaspeților.Cu o atenție deosebită la meniu, ambianță, servicii, AKOS respectă cele mai exigente standarde existente în prezent pentru ca o vizită la restaurant să se transforme într-o experiență desăvârșită.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 269530116