2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Iasi
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Iasi
Postat 08 mai 2024

Pasionat de bucatarie? - Alaturate echipei noastre

Salariu

2 500 - 5 000 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 3

Suntem în căutarea unui bucătar sau ajutor de bucătar pasionat de arta culinară, dedicat și cu o atenție deosebită pentru detalii. Dacă iubirea pentru gătit vă definește, sunteți ordonat, disciplinat, punctual și vă place să lucrați într-o echipă tânără, atunci sunteți persoana pe care o căutăm.

Responsabilități:

  • Pregătirea și gătirea bucatelor conform standardelor noastre de calitate

  • Asigurarea curățeniei și igienei în bucătărie

  • Colaborarea eficientă cu colegii din echipă pentru a asigura servicii de excepție

  • Respectarea regulilor de siguranță alimentară și a procedurilor interne

  • Păstrarea inventarului și gestionarea stocurilor

  • Alte responsabilități specifice poziției

Cerințe:

  • Pasiune pentru gătit și pasiune pentru gastronomie

  • Abilități organizatorice excelente și atenție la detalii

  • Disciplină și abilitatea de a lucra în ritm rapid

  • Experiență anterioară în domeniul culinar

  • Abilități bune de comunicare și colaborare

  • Abilitatea de a lucra în ture și în weekend, conform programului de lucru al restaurantului

Oferta noastră:

  • Salariu competitiv, în funcție de experiența și pregătirea dumneavoastră

  • Posibilitatea de avansare în carieră și dezvoltare profesională

  • Atmosferă de lucru plăcută și dinamică într-o echipă tânără

  • Mâncare delicioasă și băuturi la prețuri avantajoase pentru angajați

  • Alte beneficii, care vor fi discutate în cadrul interviului

Dacă sunteți entuziasmat să vă alăturați echipei noastre și să contribuiți la crearea unor experiențe culinare de neuitat, vă invităm să trimiteți CV-ul dumneavoastră sau să ne sunați pentru mai multe informații.

Așteptăm cu nerăbdare să întâlnim candidații interesați și pasionați de arta culinară!

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 259101010