2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Bucuresti - Ilfov
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Bucuresti
  7. Ospatar, barman, sef de sala - Sectorul 5
Postat 01 aprilie 2024

Part Time Barista la 5 To Go Natiunile Unite

Salariu

1 300 - 1 800 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 5

Tip job

Part time

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 40711509

Descriere

Ne marim echipa!!

Cautam colegi care sa ni se alature part time.

Descrierea jobului:

Ce trebuie sa faca un barista?

-sa prepare o cafea de calitate precum si bauturi derivate din aceasta.

-sa dea dovada de politete si profesionalism in relatia cu clientii.

-sa utilizeze si sa intretina aparatura din cafenea.

-sa mentina curatenia cafenelei pe toata durata programului de lucru.

-sa incaseze atat numerar cat si card preparatele servite.

-sa relationeze cat mai eficient cu colegii si lucreze atat in echipa cat si invidual.

Ce beneficii vei avea:

-salariu fix negociat la interviu in functie de experienta+ bonusuri pentru implicare + prime.

-Salariu Part Time: intre 1300-1800 RON.

-contract de munca pe perioada nedeterminata.

-produse de protocol asigurate per ziua de lucru.

-training

-echipa tanara si in plina dezvoltare

Cerinte:

- experienta minim 3 luni.

- cunostinte limba engleza nivel conversational.

Momentan avem 1 post disponibil:

Program: L-V -> 14:00-18:00, optional sambata(09:00-15:00)

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 5
ID: 256815419