2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Ilfov
  7. Reprezentanti vanzari - Baneasa
Postat 23 aprilie 2024

Part Time - Agent vanzari magazin online

Salariu

3 000 - 4 500 lei

Localizare

Ilfov, Baneasa

Tip job

Part time

Nivelul de studii: CalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

DESCRIERE

Sarcini si responsabilitati

  • Realizare descriere produse pentru site

  • Realizare poze produse pentru site

  • Incarcare produse in site

  • Incarcare produse pe platforme de e-commerce ( emag, olx )

  • postare produse pe facebook, instagram, tik-tok

  • primire comenzi telefonic si email

  • impachetare produse, realizare awb-uri si pregatire pentru expediere

  • expediere comenzi

  • mentinere stoc

  • preluare produse noi si introducere in stoc

  • emitere facturi si documente garantie

  • consiliere clienti

Abilitatile si calificarile necesare

  • Studii medii/superioare

  • Cunostiinte generale in comertului online

  • Experienta in vanzari de minim 6 luni

  • Cunostiinte de limba Engleza – mediu

  • Cunostiinte operare PC si pachet Office

  • Abilitati de comunicare, relationare, negociere

  • Capacitatea de a lucra intr-un mediu dinamic

  • Abilitatea de organizare si planificare a activitatii

Salariu si beneficii

  • Salariu net incepand de la 3000 lei, cu posibilitatea de crestere in functie de abilitatile si rezultatele obtinute

  • Bonusuri de performanta si comision din vanzari

  • Program flexibil - 5 ore - 12:00 - 17:00

  • Loc de munca stabil, posibilitatea unei cariere pe termen lung

  • Training si suport continuu pentru dezvoltarea abilitatilor in domeniu

  • Discounturi la toata gama de produse vandute de magazinul nostru.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Baneasa
ID: 268890058